HAKKIMIZDA

FARKIMIZ HIZIMIZ….

ASAL HUKUK DANISMANLIK  müvekkillerine en iyi hukuki hizmetleri verebilmek ve sürekli gelişmekte olan yerli ve yabancı pazarın ortaya çıkardığı ihtiyaçlara çözüm sunabilmek için alanlarında uzman avukat kadromuzun  bir araya gelmesi ile kurulmuştur.  

ASAL HUKUK DANISMANLIK  Bürosu icra takipleri üzerinde uzmanlaşarak sistemini gelişen teknoloji, değişen icra iflas kanunun gerekleri ile birleştirerek kurumların tahsilâtlarını hızlandırmayı amaçlamıştır. Bu amaçla oluşturulan ekip ve sistem, kısa sürede büyük başarılara imza atarak çalıştığı kurumların tahsilâtlarında büyük oranda artış sağlamıştır.

ASAL HUKUK DANISMANLIK  Bürosu olarak , Ticaret Hukuku, Medeni Hukuk ve Borçlar Hukuku, İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku, Fikri Mülkiyet Hukuku, Rekabet Hukuku ve İcra ve İflas Hukuku ile Kamu Hukuku alanında başta İdare ve Vergi Hukuku olmak üzere çok sayıda hukuk dalında danışmanlık hizmeti vermekte ve müvekkillerini taraf oldukları davalarda başarı ile temsil etmektedir.

Uluslararası düzeyde tanınan teknoloji, otomotiv hizmeti ve endüstri şirketlerine özellikle şirket kuruluşu, gayrimenkul işlemleri, yatırım danışmanlığı, marka ve patent, bilişim teknolojisi, sözleşmeler başta olmak üzere hukukun her alanında İngilizce, Almanca ve Türkçe dillerinde hizmet vermektedir.

SON EKLENENLER

error: İçerik korunuyor !!
%d blogcu bunu beğendi: