Çarşamba, Mart 3, 2021

İLETİŞİM ⇒  0545 381 08 26

Ana Sayfa ANASAYFA HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

FARKIMIZ HIZIMIZ….

ASAL HUKUK DANISMANLIK  müvekkillerine en iyi hukuki hizmetleri verebilmek ve sürekli gelişmekte olan yerli ve yabancı pazarın ortaya çıkardığı ihtiyaçlara çözüm sunabilmek için alanlarında uzman avukat kadromuzun  bir araya gelmesi ile kurulmuştur.  

ASAL HUKUK DANISMANLIK  Bürosu icra takipleri üzerinde uzmanlaşarak sistemini gelişen teknoloji, değişen icra iflas kanunun gerekleri ile birleştirerek kurumların tahsilâtlarını hızlandırmayı amaçlamıştır. Bu amaçla oluşturulan ekip ve sistem, kısa sürede büyük başarılara imza atarak çalıştığı kurumların tahsilâtlarında büyük oranda artış sağlamıştır.

ASAL HUKUK DANISMANLIK  avukatlık ve hukuki danışmanlık hizmeti verirken; koruyucu ve öngörülü yaklaşım ile sağlıklı çözüm yollarının benimsenmesi, eksik ve hatalı uygulamaların düzeltilerek ihtilafların doğmadan engellenmesi, doğmuş ihtilafların çözümünde ise uzlaşma kültürünün yerleşmesini hedefleyen olan bir hukuk bürosudur. Alanlarında uzman eğitimli, bilgili ve tecrübe sahibi avukat kadromuzun ve yetenekli genç dinamik ekibimizin  hızlı ve etkili çalışmaları sayesinde müvekkillerimizin her türlü ihtiyaçlarına yaratıcı çözümlerle cevap vermekteyiz.’

SON EKLENENLER