Bilişim Hukuku Fenomen Avukatı

Sosyal Medya” sadece Facebook ve Twitter değil, aynı zamanda kullanıcıların bilgi, fikir, kişisel mesajlar ve diğer içerikleri paylaşmak için çevrimiçi topluluklar oluşturduğu tüm elektronik iletişim biçimlerini içerir. Sosyal medya, herhangi bir ticari pazarlama ve müşteri tabanlı geliştirme platformunun önemli bir parçası haline geldi.

Sosyal medya sorunları ve sorunların nasıl düzeltileceğini bilmek, bugün tüm işletmeler ve fenomen temsilcileri için çok önemli. İşte işletmelerin ve sosyal medya fenomenlerinin genel Bilişim Hukuku avukatların bünyesinde bulunduğu ASAL HUKUK DANIŞANLIK ile çalışmalarının nedenleri, tavsiye edilen bilişim avukatlarının sosyal medyanın tüm yönlerini anlamada güncel olmaları gerektiğiyle aynı nedenler:

Sosyal Medya Haksız rekabet ve adil rekabet soruları,
Sosyal Medya, Markanıza yada sizin itibar düşürücü hareketlere maruz kalmanız,
Sosyal Medya da İsim ve Marka Hakkınızın korunması,
Sosyal Medya da Siber Suçlar,

Bu başlıkların yanı Fenomen Avukatı ile çalışmanın hukuki süreçte hem kendinizi hem ürünleriniz hem markanızı koruma konusunda sizi rakiplerinizden öne çıkaracaktır.

Marka ihlalinizde , ürün resimlerinizin ,makale içeriklerinizin çalındığı , hazırladığınız özel resimlerinizin izinsiz çoğaltılması , haksız yere fake isimler ile size ve markanıza yönelik belli başlı platformlarda karalama ve kötü itibar yaratmaya çalışanlar hakkında size yardımcı olacak kişi Bilişim Hukuku Fenomen Avukatı ‘dır.