MANŞET

Şirinevler Boşanma Avukatı

Şirinevler Boşanma Avukatı

Asal Hukuk Danışmanlık olarak pek çok hukuki dalda müvekkillerimize hizmet vermekteyiz bunlardan biride Boşanma’dır.

Boşanma bazen çok sancılı bazen ise sadece evrak üzerinde sonlandırılması gereken bir mesele haline gelmektedir.

Şirinevler ‘de bulunan  hukuk büromuzda Tecrübeli Boşanma Avukatlarımız konularında uzman yılların vermiş olduğunu pratiklik ve  bilgi birimine sahip oldukları için ister Çekişmeli boşanma davası için ister Anlaşmalı Boşanma Davalarında müvekkillerine en doğru ve hızlı bir şekilde yardımcı olmaktadırlar.

Şirinevler Boşanma Avukatı sizin davanıza göre sizi yönlendirecek hak ve yükümlülüklerinizi en doğru şekilde neticelendirecektir.

Anlaşmalı Boşanma Davası yolunu tercih ettiyseniz Boşanma Avukatınız sizin için bir protokol hazırlayarak sizin isteklerinizi kanunun verdiği sınırlar çerçevesinde sizi en doğru şekilde temsil edecektir.

Çekişmeli Boşanma Davası için boşanma avukatı arıyorsanız biraz daha sancılı bir dönemde olduğunuz düşünmekteyiz.

Şirinevler Boşanma Avukatı sizin verdiğiniz vekaletname ile bu sancılı süreci sizin yerinize yürütecektir. Bazen çiftler arasında bir araya gelinmek dahi istenmemektedir.

İşte burada devreye boşanma avukatı girmektedir.

Çekişmeli Boşanma davalarında konuya hakim olduktan sonra boşanma sürecinde ve ya daha öncesinde eşler arasında şiddet var ise biz müvekkilimize onun yerine temsil edeceğimizi kendisinin sağlığı ve süreç açısından gelmemesinin daha doğru olacağını söylemekteyiz.

Şirinevler ‘de Boşanma Avukatı aradınız ve bir şekilde yolunuz bizimle kesişti peki neden bizi tercih etmelisiniz?

Öncelikle her zaman sizi dinleyen olaya tam anlamıyla hakim olan bir ekiple karşınızda oluyor olacağız.

Sizin yargısız ve belirli sorular sorarak notlarımızı alarak sürece akif olacağız, sonrasın da gerekli durumlarda size psikolojik destek vererek hukuki açıdan nasıl bir yol izleyeceğimizi Boşanma Avukatımız size tek tek anlatıyor olacak.

Şirinevler Tecrübeli Boşanma Avukatlarımız İçin Bizimle İletişime Geçiniz

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu