MANŞET

Avukata Sor

Avukata Sor

Avukata Sor
Avukata Sor

Asal Hukuk Danışmanlık olarak, müvekkillerimizin günlük hayatta karşılaştıkları veya karşılaşma ihtimallerinin yüksek olduğu soru ve sorunlarını avukata sor formumu aracılığı ile cevaplandırmaktayız.

Hukuki desteğe ihtiyacı olan müvekkillerimize süratli bir şekilde geri dönüş yapmaktayız ve sitemiz üzerinden sorulan hiçbir soruyu cevapsız bırakmamaktayız.

Avukata Sor Sistemi

Günümüzde teknolojik alanda kat edilen gelişmeler sonucunda hukuk desteği de buna bağlı olarak online ortamda sağlanma imkanı bulmuştur. Eskisinden farklı olarak hukuk bürolarına gitmeden avukata soru sormak istiyorum diyen kişiler de avukata danış formu üzerinden avukata sorma imkanı elde etmişlerdir.

Müvekkillerimizle gerek e-mail gerekse telefon yoluyla iletişime geçilme suretiyle , soru ve sorunlarına ilişkin iş ve işlemlerini titizlikle takip etmekteyiz ve sorularını süratle yanıtlayarak sorunlarının çözümünde yüksek oranda başarı sağlanmaktayız.

Avukata Sor Bölümünde İyi sorular sormak için:

Sitemizin avukata sor sistemi ile büromuz yerli – yabancı farketmeksizin herkes için hukuk desteği hizmeti vermektedir.

Soru sorma işlemini web sitemiz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlemde takip edeceğiniz yolu öğrenmek için büromuzu telefonla arayabilir, whatsapptan mesaj yoluyla yada web sitemizde avukata sor kısmında bulunan formu doldurmanız gerekir.

Burada önemli olan yardım alınmak istenen konu hakkında olay örgüsünün başından sonuna dek kısa, öz ve net bir şekilde gerekli ayrıntıları atlamadan sistemimizde bize bildirmenizdir.

Soru sor ; kısa ve öz olun ve sorunuz açık ve son derece belirgin olsun. Avukatlar kısa ve öz olan kendi uygulama ve uzmanlık alanlarıyla ilgili soruları okumaya ve cevaplamaya daha yatkındırlar.

Sorulara Ne Zaman Cevap Alırım?

Danışma formundan gönderdiğiniz sorular genellikle 24 saat içinde cevaplanmaktadır. Ayrıca cevaplandıktan sonra SMS ile bilgilendirilmektesiniz. Lütfen e-posta gelen ve spam kutusunu kontrol ediniz.

Gizliliğim Nasıl Sağlanır?

Soru formu ile gönderdiğiniz sorularınız ve bizim verdiğimiz cevaplar gizlidir ve sitenin hiç bir yerinde yer almamaktadır. Aynı zamanda avukatların Avukatlık Kanunu kapsamında sır saklama yükümlülüğü vardır.

 Soru Sor Bölümünde Sorulabilecek Örnek Sorular

  • Senetim var nasıl tahsil edebilirim ?
  • Borcum yokken icra geldi nasıl itiraz edebilirim ?
  • Kiracım çıkmıyor nasıl tahliye edebilirim ?
  • Yurtdışına satış yaptığım firma borcunu ödemiyor. Ne yapabiliriz?
  • Kendisiyle iletişime geçemediğim durumlarda avukatımı davadan nasıl azledebilirim?
  • Anonim Şirket , Limited Şirket Nasıl Kurabilirim ? Siz Şirket Danışmanlığı yapıyormusunuz?
  • Aracımla kaza yaptım değer kaybı hesaplaması nasıl yapılır? Trafik tazminatları davasına bakıyormusunuz ?
  • Puantaj Usulü Çalışma nedir ? İş hukuku davalarına bakıyormusunuz?
  • Markam var online satış siteleri üzerinden marka tecavüzü gerçekleşiyor. Markamı nasıl koruyabilirim? Marka hukuku avukatınız var mı?
  • Eşim boşanmak istemiyorum ben boşanmak istiyorum nasıl dava açabilirim? Boşanma avukatınız varmı ?

 

Avukata Sor Formu

[contact-form][contact-field label=”İsim Soyisim” type=”name” required=”1″][contact-field label=”Cep Telefonu” type=”text” required=”1″][contact-field label=”E-posta” type=”email” required=”1″][contact-field label=”Mesaj” type=”textarea”][/contact-form]

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu