Küçükçekmece Hukuk Bürosu İstanbul

Küçükçekmece Hukuk Bürosu İstanbul

Küçükçekmece Hukuk bürosu İstanbul’da hukuki tecrübesi ve başarılarıyla uzun yıllardır çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

İstanbul’da Avukatlarımız hukuki tecrübelerini ve çözüm üretme becerilerini harmanlayarak daha fazla çalışmanın İstanbul Asal Hukuk Danışmanlık büromuzu ve müvekkillerimizi daha ileriye taşıyacağının bilincinde hareket etmektedirler.

Küçükçekmece Hukuk bürosu olarak avukatlarımız, müvekkillerle birebir görüşme yaparak hukuki tecrübeleriyle en iyi çözüm yollarını bulurlar.

Küçükçekmece Hukuk bürosu çalışan avukatlarımız, müvekkillerimizin hukuki işlerine, hızlı ve kesin sonuç çıkaracak çözüm önerileri sunmak için olan tüm deneyim ve tecrübelerini kullanırlar.

Küçükçekmece Asal Hukuk Danışmanlık Büromuz Boşanma Avukatı, Deport Kaldırma Davası, Hisse Devri, İcra Hukuku Avukatı, Hasar Tazminatı, İnternetten İçerik Kaldırma, İş Hukuku, KVKK Avukatı, Sigorta Avukatı, Sözleşme Avukatı, Şirket Kuruluş Avukatı, Şirket Avukatı, Şirket Birleştirme Avukatı, Şirket Bölünme Avukatı, Tüketici Hukuku Avukatı ilgili tüm hizmetleri sağlamaktadır.

Küçükçekmece Asal Hukuk Danışmanlık Bürosu Boşanma Avukatı ekibimiz boşanma hukuku konusunda sahip olduğu deneyimlerle müvekkillerimize en kesin sonuç sağlamak için hukuki destek vermektedirler.

Boşanma evliliğin yasal yoldan bitmesi anlamına gelmektedir. Bu yüzden de boşanma davası açmadan önce ya da dava sırasında tecrübeli avukat gözetiminde boşanma planlanması ve sonuçlandırılması gerekir.

Avukat Nerede Faaliyet Gösterebilir?

Her ne kadar iş yoğunluğunun bulunduğu yer barosuna kayıtlı olarak faaliyet gösterse de avukat, yurdun her yerinde avukatlık yapmaya yetkilidir. Ancak iş yoğunluğu nedeniyle mesleki faaliyetlerimizi Küçükçekmece avukat bürosu olarak Küçükçekmece, Florya , Atakent, Cennet, Halkalı, İnönü, İstasyon, Sefaköy, Avcılar, Büyükçekmece, Esenyurt, Beylikdüzü, Bakırköy, Bahçelievler, Bağcılar, YeniBosna başta olmak üzere İstanbul Avrupa yakasında yoğunlaştırmış bulunmaktayız.

Yurt Dışında Yaşayanların Türkiye’deki Hukuki İşlemleri

Yurt dışında yaşamakla birlikte Türkiye’de hukuki işlemi bulunanların özellikle İstanbul’da avukat ihtiyacı olabilmektedir. Biz de Hollanda, Fransa, Almanya, Belçika, İsviçre, Norveç, İsveç, İngiltere, Avusturya, İspanya, İtalya, Danimarka, Rusya ,Kırgızistan ve Azerbaycan gibi ülkelerde yaşayan ve İstanbul’un diğer ilçeleri ile Küçükçekmece’de avukat ihtiyacı olanlara gerekli hukuki desteği sağlamaktayız. Bunun için gerekli vekaletname bilgilerimizi iletişim kanallarından temin edebilirsiniz.

Boşanma Davaları

Aile Hukuku kapsamındaki boşanma davası, evlilik birliğini sonlandırmak isteyen eşlerin başvurduğu yoldur.
Boşanma davasında avukat, hukuki bilgisi ile müvekkilinin boşanma ve boşanmanın fer’ileri hususlarından en doğru sonuca ulaşmasını sağlayarak hak kayıplarına uğramamasını amaç edinir.

Anlaşmalı boşanma davası sürecinde protokolün hazırlanması, çekişmeli boşanmada davanın hangi dayanakla açılacağı (zina sebebiyle boşanma, şiddetli geçimsizlik sebebiyle boşanma, terk sebebiyle boşanma, vb), mal paylaşımı davasında elde edilebilecek menfaatlerin belirlenmesi, sürecin nasıl yönetileceği, usule ve esasa ilişkin hususlar, vs değerlendirilerek boşanma sürecinin en doğru şekilde sürdürülmesi oldukça önemlidir.

Küçükçekmece boşanma avukatı | Küçükçekmece çekişmeli boşanma davası

Çekişmeli boşanma eşlerin boşanma konusunda aralarında anlaşamadıkları durumunda boşanma davası için mahkemeye başvurmaları durumudur. Bu durumda tarafların boşanma avukatlığı desteği çok daha fazladır. Çekişmeli boşanma davaları için de Küçükçekmece bölgesi müvekkillerimizin boşanma davası sürecini takip ederek hukuki destek vermekteyiz.

Küçükçekmece babalık davası | Babalık Davaları

Babalık davaları açma hakkı ilgili kanun uyarınca anne veye çocuğa verilmiştir. Babalık davası, biyolojik baba ile çocuk arasındaki soybağının kurulmasını amaçlar. Çocuk ile bir başka erkek arasında soybağı bulunması halinde, bu soybağı ortadan kaldırılmadıkça babalık davası açılamaz. Bu durumda soybağının reddi konusuna bakabilirsiniz. Küçükçekmece bölgesi müvekkillerimizin babalık davası sürecini takip ederek hukuki destek vermekteyiz.

Küçükçekmece velayet davaları

Velayet davaları için ana hareket noktası çocuğun menfaatlerinin korunarak maddi ve manevi ihtiyaçlarının karşılanacağı uygun bir ortamda yaşamasını sağlamaktır. Boşanma sonunda ayrılık gerçekleştiğinde hakim velayeti eşlerden uygun gördüğüne verebilir. Küçükçekmece bölgesi müvekkillerimizin babalık davası sürecini takip ederek hukuki destek vermekteyiz.

Boşanma Avukatı | Boşanma Avukatlığı

Küçükçekmece boşanma avukatı olarak İstanbul dahilinde tüm ilçelere avukatlık hizmetleri vermekteyiz.

Fatih Boşanma Avukatı, Gaziosmanpaşa Boşanma Avukatı, Güngören Boşanma Avukatı, Kağıthane Boşanma Avukatı, Üsküdar Boşanma Avukatı, Beyoğlu Boşanma Avukatı, Ümraniye Boşanma Avukatı, Ataşehir Boşanma Avukatı, Avcılar Boşanma Avukatı, Bağcılar Boşanma Avukatı, Bahçelievler Boşanma Avukatı, Bakırköy Boşanma Avukatı, Başakşehir Boşanma Avukatı, Bayrampaşa Boşanma Avukatı, Beşiktaş Boşanma Avukatı, Büyükçekmece Boşanma Avukatı, Çatalca Boşanma Avukatı, Şile Boşanma Avukatı, Tuzla Boşanma Avukatı, Şişli Boşanma Avukatı, Maltepe Boşanma Avukatı, Kartal Boşanma Avukatı, Sultanbeyli Boşanma Avukatı, Sultangazi Boşanma Avukatı, Beykoz Boşanma Avukatı, Beylikdüzü Boşanma Avukatı, Zeytinburnu Boşanma Avukatı, Adalar Boşanma Avukatı, Pendik Boşanma Avukatı, Sancaktepe Boşanma Avukatı, Sarıyer Boşanma Avukatı, Esenler Boşanma Avukatı, Esenyurt Boşanma Avukatı, Silivri Boşanma Avukatı.

Küçükçekmece Boşanma Avukatı ana görevleri içinde en önemli olanı müvekkillerinin meşru menfaatlerini koruyarak adalet fikrine hizmet etmektir. Adalet, yasallık ve savunma avukatın çalışmalarının temelini oluşturur.

Normal dilde Küçükçekmece Boşanma Avukatı hukuki yardım sağlama konusunda uzmanlaşmış bir danışmandır. Özellikle, avukat mahkemede müvekkillerinin çıkarlarını savunmak zorundadır.

Başka bir değişle: avukat, bağımsız profesyonel hukuk asistanıdır. “Serbest meslek” grubuna aittir, ancak yalnızca avukat olarak kazanabilir.

Küçükçekmece Boşanma Avukatı sıradan bir kişiyi yetkililerin keyfiyetinden yeterince koruyamaya çalışmalıdır.

Küçükçekmece Boşanma Avukatı ceza hukuku, hukuk veya tahkim davalarında uzmanlaşabilir. Ancak bu alanların hepsinde uzmanlaştığı gibi birini de seçebilir.

Küçükçekmece boşanma avukatı olarak Florya ve Avcılar bölgelerine boşanma davaları konusunda danışmanlık ve boşanma davası takibi gibi profesyonel avukatlık hizmetleri vermekteyiz. Küçükçekmece boşanma avukatlığı hizmetlerimiz arasında başlıcaları anlaşmalı boşanma, çekişmeli boşanma, babalık davası, eşya iadesi, mal rejimleri, nesebin reddi, evlat edinme, tanıma-tenfiz davaları, nişanın bozulmasından doğan davalar, nafaka davası ve velayet davalarıdır.

Küçükçekmece Hukuk Bürosu İstanbul

 

error: İçerik korunuyor !!