Ana SayfaGÜNCEL HABERLERDubai'de Türk Avukat

Dubai’de Türk Avukat

Dubai’de Türk Avukat

Dubai hangi devlete ait ?

Birleşik Arap Emirlikleri

Birleşik Arap Emirlikleri kaç ülkeden oluşur?

Birleşik Arap Emirlikleri (BAE); Abu Dabi, Dubai, Sharjah, Fujairah, Umm Al Quwain ve Ajman Emirliklerinden oluşan 6 Emirliğin bir araya gelmesiyle 1971 yılında kurulmuştu.

Dubai’de Türk Avukat ,Dubai ne zaman kuruldu?
9 Haziran 1833

Dubai dini inancı nedir?

Ülke nüfusunun büyük çoğunluğunu Müslümanlar oluşturmaktadır. Ülkenin dörtte beşinin dini olan İslam’ın Sünnilik mezhebi yüzde 85 gibi büyük bir oranla ülkede ağırlığını korumaktadır.

Birleşik Arap Emirlikleri Başkanı kim?

Halife bin Zayid El Nahyan

Birleşik Arap Emirlikleri hangi ülkeleri kapsıyor?

Birleşik Arap Emirlikleri (BAE); Abu Dabi, Dubai, Sharjah, Fujairah, Umm Al Quwain ve Ajman Emirliklerinden oluşan 6 Emirliğin bir araya gelmesiyle 1971 yılında kurulmuştur. Bilahare Ras Al Khaimah da 10 Şubat 1972’de federasyona katılmıştır.

Dubai’de Türk Avukat

Hukuk büromuz ulusal ve uluslararası alanda özellikle Şirketler Hukuku (BAE’de yerleşik şirketler, serbest bölge şirketleri, offshore vb.) Birleşme & Devralmalar, marka tescilleri, enerji, rekabet, fikri ve sınai mülkiyet, bankacılık & finans, münhasır ve münhasır olmayan distribütörlük, franchising sözleşmeleri, inşaat (FIDIC sözleşmeleri), iş ve sigorta, gayrimenkul, Dubai’de Türk Avukat ,tahkim & uzlaşma ve ceza hukuku alanları başta olmak üzere geniş bir yelpazede tecrübeli ve profesyonel avukatlık ve hukuki danışmanlık hizmeti sunan dubai hukuk büroları dubai avukatları ile partner olarak çalışmaktadır.

SON EKLENENLER

%d blogcu bunu beğendi: